İtaliya millisinin heyəti açıqlandı - Buffon da var
Qapıçılar: Canluici Buffon (“Yuventus”), Mattia Perin (“Cenoa”), Canluici Donnarumma (“Torino”)
Müdafiəçilər: Leonardo Spinazzola (“Atalanta”), Canmarko Ferrari (“Sampdoriya”), Matteo Darmian (“Mançester Yunayted”), Leonardo Bonuççi (“Milan”), Daniele Ruqani, Corco Kyellini, Mattia de Şilio (hamısı “Yuventus”), Davide Zappakosta (“Çelsi”)
Yarımmüdafiəçilər: Marko Parolo (“Latsio”), Jorjinyo (“Napoli”), Allesandro Florensi, Lorenzo Pelleqrini (hər ikisi “Roma”), Marko Veratti (PSJ), Antonio Kandreva, Roberto Qalyardini (hər ikisi “İnter”), Cakomo Boneventura (“Milan”), Brian Kristante (“Atalanta”)
Hücumçular: Federiko Kyeza (“Fiorentina”), Çiro İmmobile (“Latsio”), Andrea Belotti (“Torino”), Patrik Kutron (“Milan”), Simone Verdi (“Bolonya”), Lorenzo İnsinye (“Napoli”)
İtaliya yığması martın 23-də Argentina, 27-də isə İngiltərə ilə qarşılaşacaq.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |