Avstraliya millisinin DÇ-2018 üçün yekun heyəti
Avstraliya millisinin DÇ-2018 üçün yekun heyəti açıqlanıb. Stadium.Az xəbər verir ki, heyətdə aşağıda adları qeyd olunan futbolçular yer alıb:
Qapıçılar: Mettyu Rayan ("Brayton"), Denni Vukoviç ("Qenk"), Bred Cons ("Feyenoord")
Müdafiəçilər: Aziz Behiç ("Bursaspor"), Miloş Deqenek ("Yokoqama"), Mettyu Yurman ("Suvon"), Ceyms Meredit ("Milluoll"), Coş Risdon ("Vestern Sidney"), Trent Seynsberi ("Qrasshoper")
Yarımmüdafiəçilər: Tim Kehill ("Milluoll"), Mayl Yedinak ("Aston Villa"), Cekson İrvayn ("Hall"), Robbi Kruz ("Bohum"), Massimo Luonqo (QPR), Mark Milliqan ("Əl-Əhli"), Aaron Muy ("Haddersfild"), Tom Roqiç ("Seltik")
Hücumçular: Tomi Yuriç ("Lyuçern"), Metyu Lekki ("Herta"), Endrü Nabbut ("Urava"), Dimitri Petratos ("Nyukasl Cets"), Deniyel Arzani ("Melburn"), Ceymi Maklaren ("Darmştadt")
Avstraliya DÇ-2018-də Fransa, Danimarka və Peru ilə eyni qrupda mübarizə aparacaq.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |