Panama - Tunis - HEYƏTLƏR
Panama: 1. Ceymi Penedo, 4. Fidel Eskobar, 5. Roman Torres (k), 13. Adolfo Maçado, 17. Luis Ovalye, 20. Anibal Qodoy, 21. Xose Luis Rodriges, 6. Qabriel Qomes, 8. Edqar Barsenas, 9. Qabriel Torres, 19. Rikardo Avila
Ehtiyat oyunçular: 12. Xose Kalderon, 22. Aleks Rodriges, 3. Harold Kumminqs, 14. Valentin Pimentel, 16. Abdel Arroyo, 10. İsmael Diaz, 7. Blas Peres, 23. Felipe Baloy, 11. Armando Kuper, 15. Erik Deyvis, 18. Luis Teyada,
Baş məşqçi: Ernan Qomes
Tunis: 16. Aymen Matluti, 21. Həmdi Naqqez, 4. Yassin Meriya, 5. Ussama Haddadi, 6. Rami Bedui, 13. Fercani Sassi, 17. Elye Skiri, 8. Fəxrəddin Ben-Yussef, 10. Vaxbi Xazri (k), 20. Şalali Qilan, 23. Naim Sliti
Ehtiyat oyunçular: 3. Yoan Benaluan, 7. Saif-Ədin Haui, 15. Əhməd Xəlil, 18. Bassem Srarfi, 19. Saber Xalifa, 14. Məhəmməd Ben-Amor, 9. Anis Badri, 11. Dilan Bronn
Baş məşqçi: Nabil Malul
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |