Çempionlar Liqasında qrup mərhələsinin bütün iştirakçıları
Çempionlar Liqasında qrup mərhələsinin bütün iştirakçıları bəlli olub. Stadium.Az xəbər evrir ki, təsnifat mərhələlərindən yarışa qoşularaq qrupa qədər irəliləyən "Benfika", "Srvena Zvezda", PSV, "Ayaks", AEK və "Yanq Boyz"la birgə 32 komanda 4 səbətə bölünüb.
Qrup mərhələsinin püşkatma mərasimi bu gün Bakı vaxtı ilə 20:00-da Monakoda keçiriləcək.
1-ci səbət
Real" (İspaniya)
"Barselona" (İspaniya)
"Atletiko" (İspaniya)
"Bavariya" (Almaniya)
"Mançester Siti" (İngiltərə)
"Yuventus" (İtaliya)
PSJ (Fransa)
"Lokomotiv" (Rusiya)
2-ci səbət
"Borussiya Dortmund" (Almaniya)
"Mançester Yunayted" (İngiltərə)
"Benfika" (Portuqaliya)
"Portu" (Portuqaliya)
"Şaxtyor" (Ukrayna)
"Napoli" (İtaliya)
"Tottenhem" (İngiltərə)
"Roma" (İtaliya)
3-cü səbət
"Liverpul" (İngiltərə)
"Lion" (Fransa)
"Valensiya" (İspaniya)
"Şalke" (Almaniya)
"Monako" (Fransa)
ÇSKA (Rusiya)
"Ayaks" (Hollandiya)
PSV (Hollandiya)
4-cü səbət
"Qalatasaray" (Türkiyə)
"Brügge" (Belçika)
"İnter" (İtaliya)
"Hoffenhaym" (Almaniya)
AEK (Yunanıstan)
"Yanq Boyz" (İsveçrə)
"Srvena Zvezda" (Serbiya)
"Viktoriya" (Çexiya)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |