Çempionlar Liqasında qrup mərhələsinin püşkü atılıb
Bu gün Çempionlar Liqasında qrup mərhələsinin püşkatma mərasimi keçirilib. Stadium.Az xəbər verir ki, Monakoda keçirilən püşk zamanı 32 komanda 8 qrupa bölünüb.
A qrupu
Atletiko (Madrid, İspaniya)
Borussiya (Dortmund, Almaniya)
Monako (Fransa)
Brügge (Belçika")
B qrupu
Barselona (İspaniya)
Tottenhem (İngiltərə)
PSV (Hollandiya)
İnter (İtaliya)
C qrupu
PSJ (Fransa)
Napoli (İtaliya)
Liverpul (İngiltərə)
Srvena Zvezda (Serbiya)
D qrupu
Lokomotiv (Moskva, Rusiya)
Portu (Portuqaliya)
Şalke (Almaniya)
Qalatasaray (Türkiyə)
E qrupu
Bavariya (Almaniya)
Benfika (Portuqaliya)
Ayaks (Hollandiya)
AEK (Yunanıstan)
F qrupu
Mançester Siti (İngiltərə)
Şaxtyor (Donetsk, Ukrayna)
Lion (Fransa)
Hoffenhaym (Almaniya)
G qrupu
Real (İspaniya)
Roma (İtaliya)
ÇSKA (Rusiya)
Viktoriya (Çexiya)
H qrupu
Yuventus (İtaliya)
Mançester Yunayted (İngiltərə)
Valensiya (İspaniya)
Yanq Boyz (İsveçrə)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |