Çempionlar Liqasında yeni mövsümün təqvimi
Futbol üzrə Çempionlar Liqasında qrup mərhələsinin təqvimi açıqlanıb. Stadium.Az xəbər verir ki, 2018/19 mövsümündən etibarən oyunlar fərqli saatlarda start götürəcək.
Çempionlar Liqası
Qrup mərhələsinin təqvimi
1-ci tur
18 sentyabr
A qrupu
23:00. Monako (Fransa) - Atletiko (Madrid, İspaniya)
23:00. Brügge (Belçika) - Borussiya (Dortmund, Almaniya)
B qrupu
20:55. İnter (İtaliya) - Tottenhem (İngiltərə)
20:55. Barselona (İspaniya) - PSV (Eyndhoven, Hollandiya)
C qrupu
23:00. Srvena Zvezda (Serbiya) - Napoli (İtaliya)
23:00. Liverpul (İngiltərə) - PSJ (Fransa)
D qrupu
23:00. Şalke (Almaniya) - Portu (Portuqaliya)
23:00. Qalatasaray (Türkiyə) - Lokomotiv (Moskva, Rusiya)
19 sentyabr
E qrupu
20:55. Ayaks (Hollandiya) - AEK (Afina, Yunanıstan)
23:00. Benfika (Portuqaliya) - Bavariya (Münhen, Almaniya)
F qrupu
20:55. Şaxtyor (Donetsk, Ukrayna) - Hoffenhaym (Almaniya)
23:00. Mançester Siti (İngiltərə) - Lion (Fransa)
G qrupu
23:00. Viktoriya (Plzen, Çexiya) - MOİK (Moskva, Rusiya)
23:00. Real Madrid (İspaniya) - Roma (İtaliya)
H qrupu
23:00. Valensiya (İspaniya) - Yuventus (İtaliya)
23:00. Yanq Boyz (İsveçrə) - Mançester Yunayted (İngiltərə)
2-ci tur
2 oktyabr
E qrupu
23:00. AEK - Benfika
23:00. Bavariya - Ayaks
F qrupu
20:55. Hoffenhaym - Mançester Siti
23:00. Lion - Şaxtyor
G qrupu
23:00. Roma - Viktoriya
23:00. MOİK - Real Madrid
H qrupu
20:55. Yuventus - Yanq Boyz
23:00. Mançester Yunayted - Valensiya
3 oktyabr
A qrupu
23:00. Borussiya - Monako
23:00. Atletiko - Brügge
B qrupu
23:00. PSV - İnter
23:00. Tottenhem - Barselona
C qrupu
20:55. PSJ - Srvena Zvezda
23:00. Napoli - Liverpul
D qrupu
20:55. Lokomotiv - Şalke
23:00. Portu - Qalatasaray
3-cü tur
23 oktyabr
E qrupu
20:55. AEK - Bavariya
23:00. Ayaks - Benfika
F qrupu
23:00. Şaxtyor - Mançester Siti
23:00. Hoffenhaym - Lion
G qrupu
23:00. Real Madrid - Viktoriya
23:00. Roma - MOİK
H qrupu
20:55. Yanq Boyz - Valensiya
23:00. Mançester Yunayted - Yuventus
24 oktyabr
A qrupu
20:55. Brügge - Monako
23:00. Borussiya - Atletiko
B qrupu
20:55. PSV - Tottenhem
23:00. Barselona - Inter
C qrupu
23:00. Liverpul - Srvena Zvezda
23:00. PSJ - Napoli
D qrupu
23:00. Qalatasaray - Şalke
23:00. Lokomotiv - Porto
4-cü tur
6 noyabr
A qrupu
21:55. Monako - Brügge
00:00. Atletiko - Borussiya
B qrupu
00:00. İnter - Barselona
00:00. Tottenhem - PSV
C qrupu
21:55. Srvena Zvezda - Liverpul
00:00. Napoli - PSJ
D qrupu
00:00. Şalke - Qalatasaray
00:00. Portu - Lokomotiv
7 noyabr
E qrupu
00:00. Benfika - Ayaks
00:00. Bavariya - AEK
F qrupu
00:00. Mançester Siti - Şaxtyor
00:00. Lion - Hoffenhaym
G qrupu
21:55. MOİK - Roma
00:00. Viktoriya - Real Madrid
H qrupu
21:55. Valensiya - Yanq Boyz
00:00. Yuventus - Mançester Yunayted
5-ci tur
27 noyabr
E qrupu
21:55. AEK - Ayaks
00:00. Bavariya - Benfika
F qrupu
00:00. Lion - Mançester Siti
00:00. Hoffenhaym - Şaxtyor
G qrupu
21:55. MOİK - Viktoriya
00:00. Roma - Real Madrid
H qrupu
00:00. Yuventus - Valensiya
00:00. Mançester Yunayted - Yanq Boyz
28 noyabr
A qrupu
21:55. Atletiko - Monako
00:00. Borussiya - Brügge
B qrupu
00:00. Tottenhem - İnter
00:00. PSV - Barselona
C qrupu
00:00. Napoli - Srvena Zvezda
00:00. PSJ - Liverpul
D qrupu
21:55. Lokomotiv - Qalatasaray
00:00. Portu - Şalke
6-cı tur
11 dekabr
A qrupu
00:00. Monako- Borussiya
00:00. Brügge- Atletiko
B qrupu
00:00. İnter- PSV
00:00. Barselona- Tottenhem
C qrupu
00:00. Srvena Zvezda - PSJ
00:00. Liverpul - Napoli
D qrupu
21:55. Şalke - Lokomotiv
21:55. Qalatasaray - Portu
12 dekabr
E qrupu
00:00. Benfika - AEK
00:00. Ayaks - Bavariya
F qrupu
00:00. Mançester Siti - Hoffenhaym
00:00. Şaxtyor - Lion
G qrupu
21:55. Viktoriya - Roma
21:55. Real Madrid - MOİK
H qrupu
00:00. Valensiya- Mançester Yunayted
00:00. Yanq Boyz - Yuventus
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |