Uels millisinin AVRO-2020 üçün heyəti
Uels millisinin Avro-2020 üçün heyəti açıqlanıb.
Qapıçılar: Ueyn Hennesi (“Kristal Pelas”, İngiltərə), Denni Uord (“Lester”, İngiltərə), Adam Deyvis (“Stok Siti”, İngiltərə)
Müdafiəçilər: Ceyms Laurens (Senkt-Pauli, Almaniya), Ben Deyvis (“Tottenhem”, İngiltərə), Co Rodon (“Tottenhem”), Kris Mepham (“Bornmut”, İngiltərə), Krus Qunter (“Çarlton Atletik”, İngiltərə), Rays Norrinqton-Deyvis (“Şeffild Yunayted”, İngiltərə), Neko Uilliams (“Liverpul”, İngiltərə), Konor Roberts (“Suonsi Siti”, İngiltərə), Ben Kabanqo (“Suonsi Siti”)
Yarımmüdafiəçilər: Co Allen (“Stok Siti”), Co Morrell (“Lutton Taun”, İngilrərə), Etan Ampadu (“Çelsi”, İngiltərə), Mattheu Smit (“Mançester Siti”), Conni Ulliams (“Kardiff Siti”, Uels), Aaron Remzi (“Yuventus”, İtaliya), Dilan Levitt (“Mançester Yunayted”, İngiltərə), Rubin Koluil (“Kardif Siti”), Devid Brooks (“Bornmut”), Harri Uilson (“Liverpul”)
Hücumçular: Kyeffer Mur (“Kardif Siti”), Qaret Beyl (“Real”), Tayler Roberts (“Lids Yunayted”), Daniel Ceyms (“Mançester Yunayted”)
Uels AVRO-2020-də yer aldığı A qrupunda İsveçrə və Türkiyə ilə oyunlarını Bakı Olimpiya Stadionunda keçirəcək.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |