“Neftçi” - “Qəbələ” görüşü FİFA referisinə tapşırıldı
Azərbaycan Premyer Liqasının III turun oyunlarına hakim təyinatları açıqlanıb. Stadium.az PFL-in rəsmi internet saytına istinadən xəbər verir ki, təyinatlar aşağıdakı kimidir:
18
avqust (şənbə)
19:00 “Simurq”
- “Turan”
Zaqatala şəhər stadionu
Hakimlər: Orxan Məmmədov, İlham Əliyev, Rza Məmmədov,
Fuad Həsənov
AFFA nümayəndəsi: Telman Əzizov
Hakim-inspektor: Səfər Haşımov
18:00 “Kəpəz”
- AZAL
Gəncə şəhər stadionu
Hakimlər: Vüsal Əliyev, Ramiz Əsədov, Zeynal
Zeynalov, Tahir Əhmədov
AFFA nümayəndəsi: Qürbət Həsənov
Hakim-inspektor: Fazil Mürşüdov
18:00 “Neftçi”
- “Qəbələ”
İsmət Qayıbov adına Bakıxanov qəsəbə stadionu
Hakimlər: Anar Salmanov, Yaşar Abbasov, Mübariz
Haşımov, Rauf Cabbarov
AFFA nümayəndəsi: Şaiq Həmidov
Hakim-inspektor: Məlik Həsənov
20:00 “Rəvan”
- “Bakı”
“Dalğa Arena”
Hakimlər: Rəhim Həsənov, Azər Əsgərov, İsgəndər
Əliyev, Teymur Fərhadov
AFFA nümayəndəsi: Maşallah Əhmədov
Hakim-inspektor: Kərim Ağayev
19
avqust (bazar)
18:00 “Sumqayıt”
- “Qarabağ”
Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionu
Hakimlər: Elçin Məmmədov, Rahil Ramazanov, Nahid
Əliyev, İnqilab Məmmədov
AFFA nümayəndəsi: Əliyar Xanəliyev
Hakim-inspektor: Murad Məmmədov
20:30 “İnter”
- “Xəzər Lənkəran”
“AZAL Arena”
Hakimlər: Əliyar Ağayev, Mehman Mahmudov, Munis
Abdullayev, Elvin Əsgərov
AFFA nümayəndəsi: Məmmədəli Məmmədov
Hakim-inspektor: Xaqani Məmmədov
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |