II Qəbələ Kubokunun təqvimi müəyyənləşdi
28 may-02 iyun tarixlərində 15 yaşa qədər futbolçulardan
ibarət komandalar arasında Qəbələdə baş tutacaq II Qəbələ Kuboku beynəlxalq
turnirinin qrupları və təqvimi müəyyənləşib. Stadium.az xəbər verir ki, A
qrupunda “Qəbələ”, “Beşiktaş”, “Barselona” və “Şaxtyor”, B qrupunda isə “Bakı”,
“Portu”, “Zenit” və “Feyenoord” növbəti tura vəsiqə uğrunda mübarizə aparacaq.
A
qrupu
1. “Qəbələ”
2. “Beşiktaş”
3. “Barselona”
4. “Şaxtyor”
B
qrupu
1. “Bakı”
2. “Portu”
3. “Zenit”
4. “Feyenoord”
Turnirin
proqramı aşağıdakı kimidir:
1. “Qəbələ” – “Şaxtyor” 29 may/10:00
2. “Portu” – “Feyenoord” 29 may/10:00
3. “Beşiktaş” – “Feyenoord” 29 may/11:30
4. “Bakı” – “Zenit” 29 may/11:30
Açılış mərasimi 29 may/18:00
5. “Qəbələ” – “Beşiktaş” 29 may/19:00
6. “Portu” – “Bakı” 29 may/19:00
7. “Şaxtyor” – “Barselona” 29 may/20:30
8. “Feyenoord” – “Zenit” 29 may/20:30
9. “Qəbələ” – “Barselona” 30 may/10:00
10. “Portu” – “Zenit” 30 may/10:00
11. “Beşiktaş” – “Şaxtyor” 30 may/11:30
12. “Feyenoord” – “Zenit” 30 may/11:30
13. A3 – B4 30 may/20:30
14. B3 – A4 30 may/20:30
15. A1 – B2 30 may/18:00
16. B1 – A2 30 may/19:10
17. M13 – M14 1 iyun/10:00
18. Q13 – Q14 1iyun/10:00
19. M15 – M16 1 iyun/15:00
20. Q15 – Q16 1 iyun/19:00
Bağlanış
Mərasimi 1 iyun/20:30
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |