Lüksemburq yığmasının heyəti açıqlanıb
DÇ-2014-ün seçmə mərhələsi çərçivəsində iyunun 7-də, saat 21:00-da, "Bakcell Arena"da Azərbaycan milli komandası ilə qarşılaşacaq Lüksemburq yığmasının heyəti açıqlanıb:
Daniel Alves Da Mota - F91 Dudelange
StefanoBensi - CS Fola Esch
Ante Bukvic - FC Differdange 03
Chanot Maxime - Germinal Beerschot (Belçika)
Maurice Deville - SV07 Elversberg (Almaniya)
Lars Gerson - IFK Norrköpping FK (İsveç)
Eric Hoffmann - Jeunesse Esch
Laurent Jans - CS Fola Esch
Aurelien Joachim - Willem II Tilburg (Hollandiya)
Jonathan Joubert - F91 Dudelange
Tom Laterza - CS Fola Esch
Antonio Luisi - Racing FC Union Luxembourg
Massimo Martino - F91 Dudelange
Mario Mutsch - FC St Gallen (İsveçrə)
Marc Oberweis - Jeunesse Esch
Ben Payal - F91 Dudelange
Rene PETERS - FC RM Hamm-Benfica
Chris Philipps - FC Metz (Fransa)
David Turpel - FC Etzella Ettelbruck
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |