Avroliqada ikinci mərhələnin bütün iştirakçıları müəyyənləşdi YENİLƏNİB
Bu gün Avroliqada ilk təsnifat mərhələsinə yekun vurulacaq. Stadium.az xəbər verir ki, baş tutacaq cavab qarşılaşmalarından sonra ikinci mərhələnin bütün iştirakçılar müəyyənləşəcək.
"İrtış" (Qazaxıstan) - "Levski" (Bolqarıstan) 2:0
İlk oyun - 0:0
Qollar: Murzoev 6, Bakaev 13 (pen)
Qırmızı vərəqə: Dimov 12 ("Levski")
"Aktobe" (Qazaxıstan) - "Qandzasar" (Ermənistan) 2:1
İlk oyun - 2:1
"Ventspils" (Latviya) - "Airbus" (Uels) 0:0
İlk oyun - 1:1
"Gefle" (İsveç) - "Trans Narva" (Estoniya) 5:1
İlk oyun - 3:0
Qollar: Hansson 17, Oremo 47; 90+1, Dahlberq 50, Tonros 71 - Lvov 82
"Punik" (Ermənistan) - "Teteks" (Makedoniya) 1:0
İlk oyun - 1:1
"FC Santa Coloma" (Andorra) - "Breidablik" (İslandiya) 0:0
İlk oyun - 0:4
"Jlina" (Slovakiya) - "Torpedo" (Gürcüstan) 3:3
İlk oyun - 3:0
Qollar: Majtan 17, Piç 23; 62 - Kapanadze 29; 61, Mzevaşvili 79
"Mladost" (Çernoqoriya) - "Videoton" (Macarıstan) 1:0
İlk oyun - 1:2
Qol: Knezevic 90+2
"Dinamo" (Minsk, Belarus) - "Kruoya" (Litva) 5:0
İlk oyun - 3:0
Qollar: Bykov 5, Fiqueredo 15, Sıçov 16;17, Kvasçinski 71
"İnter Turku" (Finlandiya) - "Vikinqur" (Farer adaları) 0:1
İlk oyun - 1:1
Qol: Yakobsen 78 (pen)
"Levadiya" (Estoniya) - "Bala Taun" (Uels) 3:1
İlk oyun - 0:1
Qollar: Hunt 6; 21; 50 - Jones 89
"Valletta" (Malta) - "La Fiorita" (San Marino) 1:0
İlk oyun - 3:0
Qol: Zammit 90
"Dudelanj" (Lüksemburq) - "Milsami" (Moldova) 0:0
İlk oyun - 0:1
"Turnovo" (Makedoniya) - "Suduva" (Litva) 2:2 pen - 5:4
İlk oyun - 2:2
Qollar: Mitrov 47, Blazevski 90+7 (pen) - Valskis 43, Radzinevicius 52
"Zrinjski" (Bosniya) - "Santa Koloma" (Andorra) 1:0
İlk oyun - 3:1
Qol: Djuric 76
"Skonto" (Latviya) - "Tiraspol" (Moldova) 0:1 pen - 4:2
İlk oyun - 1:0
"Metallurq" (Liepaya, Latviya) - "Prestatin" (Uels) 1:2 pen - 3:4
İlk oyun - 2:1
Qollar: Afanasyevs 17 - Stephens 77, Gibson 90+1
"Kelje" (Sloveniya) - "Tromse" (Norveç) 0:2
lk oyun - 2:1
Qollar: Andersen 4, Moldskred 16
"Rosenburq" (Norveç) - "Krusaders" (Şimali İrlandiya) 7:2
İlk oyun - 2:1
Qollar: Hoiland 16, Çibuike 35; 51, Dockal 58, Mikkelsen 61, Sarloth 73, Svensson 90 - Leeman 50, Ovens 69
"Malmö" (İsveç) - "Droxeda" (İrlandiya) 2:0
İlk oyun - 0:0
Qollar: Forsberq 45, Pavlov 75
"Vaduz" (Lixtenşteyn) - "Çikura" (Gürcüstan) 1:1
İlk oyun - 0:0
Qollar: Sutter 29 - Jiqauri 2
"Daçiya" (Moldova) - "Teuta" (Albaniya) 2:0
İlk oyun - 1:3
Qol: Stoleru 21, Pavlov 75
"Botev" (Bolqarıstan) - "Astana" (Qazaxıstan) 5:0
İlk oyun - 1:0
Qollar: Oqnyanov 53, Anicet 56 (pen), Nedelev 57; 74, Qrncarov 70
"Kukesi" (Albaniya) - "Flora" (Estoniya) 0:0
İlk oyun - 1:1
"Astra" (Rumıniya) - "Domjale" (Sloveniya) 2:0
İlk oyun - 1:0
Qollar: Dobrovoljc 50 (avtoqol), Bukari 62
"Torşavn" (Farer adaları) - İBV (İslandiya) 0:1
İlk oyun - 1:1
Qol: Berqsson 90 (pen)
"Honved" (Macarıstan) - "Çelik" (Çernoqoriya) 9:0
İlk oyun - 4:1
Qollar: Holender 14, Diabi 23, Diarra 36, Delczeq 49 (pen), Testardi 66 (pen); 75; 88, Alcibiade 67, Kozma 81
"Voyvodina" (Serbiya) - "Hibernians" (Malta) 3:2
İlk oyun - 4:1
Qollar: Alivodic 40, Skuletic 62; 67 - Obiefule 42, Falla 47 (pen)
"Qlentoran" (Şimali İrlandiya) - "Reykyavik" (İslandiya) 0:3
İlk oyun - 0:0
Qollar: Martin 24, Saevarsson 65; 90+2
"Sent "Patriks" (İrlandiya) - "Jalgiris" (Litva) 1:2
İlk oyun - 2:2
Qollar: Brennan 85 - Kuklys 45+2, Bilinski 52
"Libertas" (San Marino) - "Sarayevo" (Bosniya və Hersoqovina) 1:2
İlk oyun - 0:1
Qollar: Morelli 28 - Haurdic 2, Todorovic 45+1
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |