Çempionlar Liqasında "Pley-off"dan qrupa yüksələn 5 komanda bəlli oldu
UEFA Çempionlar Liqasında pley-off mərhələsinin cavab oyunları keçirilir. Stadium.az xəbər verir ki, başa çayan 5 oyundan sonra qrupa düşən 5 komandanın adına aydınlıq gəlib.
Çempionlar Liqası, pley-off mərhələsi
Cavab oyunları
25 avqust
"Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) - “Skenderbeu” (Albaniya) - 4:1
Qollar: Sudani 9, 80, Hodzic 15, Taravel 55 - Eskerdinya 10
Qırmızı vərəqə: Qonsalo 48 (Dinamo)
İlk oyun - 2:1
“Malmö” (İsveç) - “Seltik” (Şotlandiya) - 2:0
Qollar: Rozenberq, 23, Boyata, 55 (öz qapısı)
İlk oyun - 2:3
“Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) - “Bazel” (İsveçrə) - 1:1
Qollar: Zehavi 24 - Zuffi 11
İlk oyun - 2:2
“Şaxtyor” (Ukrayna) - “Rapid” (Avstriya) - 2:2
Qollar: Marlos 10, Qladki 27 - Şaub 13, Hoffman 22
İlk oyun - 1:0
“Monako” (Fransa) - “Valensiya” (İspaniya) - 2:1
Qollar: Raqqi 17, Elderson 75 - Neqredo 4
İlk oyun - 1:3
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |