Birinci divizion: 4-cü turun hakim təyinatları
Azərbaycan birinci divizionunun 4-cü turunda keçiriləcək oyunlar üçün bütün təyinatlar müəyyənləşib.
1 oktyabr (cümə axşamı)
“Turan Tovuz” – “Bakılı”
Hakimlər:Ziya Nəsirov, Hüseyn İmanov, Aleksandr Musatkin, Samir Hüseynov
“Şərurspor” – “Energetik”
Hakimlər: Sərxan İsmayılov, Qəzənfər Məmmədov, Taleh Məmmədov, Samir Qasımov
MOİK – “Mil-Muğan”
Hakimlər: Nail Nağıyev, Habil Əliyev, Teymur Teymurov, Venera Kahriç
“Şəmkir” – “Ağsu”
Hakimlər: Hacıəli Ağayev, Mirzə Fərzəliyev, Coşqun Həsənov, Fuad Rəsulzadə
2 oktyabr (cümə)
“Neftçala” – “Göyəzən”
Hakimlər: Əmrah İbrahimov, Məmmədəli Kərimov, Şakir Quliyev, Vüsal Əliyev
“Qaradağ Lökbatan” – “Bakı”
Hakimlər: Xəlil Xəlilov, Vüsal Qənbərov, Nahid Əliyev, Yusif Hüseynov
“Zaqatala” – “Şahdağ”
Hakimlər: Rəvan Həmzəzadə, Cavanşir Yusifov, Rəşadət Cəfərov, Rəşad Əhmədov
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |