Millimizin rəqibi 23 futbolçuya dəvət göndərdi
"AVRO-2016"-nın seçmə mərhələsində Milli komandamızla eyni qrupda yer alan Xorvatiya millisinin heyəti açıqlanıb. Millinin yeni baş məşqçisi Ante Çaçiç 23 futbolçuya dəvət göndərib.
Qapıçılar: Daniel Subaşiç ("Monako"), Lovre Kaliniç ("Hayduk Split"), İvan Varqiç ("Riyeka")
Müdafiəçilər: Daryo Srna ("Şaxtyor Donetsk"), Şime Vrsalyko ("Sassuolo"), Marko Leşkoviç ("Riyeka"), Vedran Çorluka ("Lokomotiv Moskva"), Domaqoy Vida ("Dinamo Kiev"), Deyan Lovren ("Liverpul"), Daniyel Pranyiç ("Panatinaykos"), Josip Pivariç ("Dinamo Zaqreb")
Yarımmüdafiəçilər: Milan Badely ("Fiorentina"), Luka Modriç, Mateo Kovaçiç ("Real Madrid"), Marselo Brozoviç, İvan Perişiç ("İnter"), İvan Rakitiç ("Barselona")
Hücumçular: Nikola Kaliniç ("Fiorentina"), Duye Çop ("Kalyari"), Marko Pyaça ("Dinamo Zaqreb"), İviça Oliç ("Hamburq"), Mario Manzukiç ("Yuventus"), Andrey Kramariç ("Lester").
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |