Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA
18 yanvar
Türkiyə, Super Liqa
15:00 Alanyaspor – Kayserispor (beİN Sports 1)
18:00 Başakşəhər – Yeni Malatyaspor (beİN Sports 1)
21:00 Qaziantep – Fənərbaxça (beİN Sports 1)
İspaniya, La Liqa
16:00 Levante – Alaves (Futbol 1)
19:00 Real – Sevilya (CBC Sport, Futbol 1)
21:30 Osasuna – Valyadolid (Futbol 1)
00:00 Eybar – Atletiko (CBC Sport, Futbol 1)
İngiltərə, Premyer Liqa
16:30 Uotford – Tottenhem (İdman TV)
19:00 Arsenal – Şeffild Yunayted (TRT Spor)
19:00 Mançester Siti – Kristal Pelas (İdman TV)
21:30 Nyukasl – Çelsi (İdman TV)
İtaliya, A Seriyası
18:00 Latsio – Sampdoriya (beİN Sports 3, Futbol 2)
21:00 Sassuolo – Torino (beİN Sports 3, Futbol 2)
21:00 Napoli – Fiorentina (CBC Sport, beİN Sports 3, Futbol 2)
Almaniya, Bundesliqa
18:30 Auqsburq – Borussiya D (Futbol 3)
21:30 Leyptsiq – Yunion (Futbol 3)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |